Cryptonator

Finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.4 MB
  • Version 2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Cryptonator
400 binden fazla aktif hesaba sahip Cryptonator uygulaması, en güvenilir cüzdanınız!

Bitcoin, Litecoin gibi pek çok para birimini destekleyen Cryptonator uygulaması ile hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Oldukça güvenilir olan bu uygulamada kişisel hesabınızda yer alan kripto para birimleri aradınsa değişim de yapabilirsiniz. Dilediğiniz cihazda kullanabileceğiniz Cryptonator uygulaması yüksek düzeyde gizliliğe de sahiptir.

Tek bir hesapla farklı dijital para birimlerini alabileceğiniz bu uygulamada istediğiniz para birimini alabilir veya değiştirebilirsiniz. Doğrudan işlemler yapabileceğiniz Cryptonator uygulamasında tüm kripto para birimlerini kontrol altına alabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran bu uygulamada döviz ticareti de yapabilirsiniz. Anında değişim kolaylığı sunan Cryptonator uygulaması ile çevrimiçi alışverişlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemelerinizi hızlı ve rahat bir şekilde yapabileceğiniz bu uygulamada banka hesaplarınızdan para çekebilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Dilerseniz ailenize veya arkadaşlarınıza da para gönderebilirsiniz.

Tek kullanımlık parolalar ve ek faktörlü kimlik doğrulama özellikleri ile hesabınızı güven altında tutan Cryptonator uygulamasını sizde cihazınıza yükleyebilir, işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Cryptonator indir